Otwarcie sklepu uczymyibawimy!

Uwaga! Otwieramy nasz sklepik z produktami naszego wykonania! 🙂 Jest to inicjatywa zapoczątkowana całkowicie przez Was.

Jak to się zaczęło?

 
Całkiem niedawno, bo jesienią szukałam dla mojej córeczki materiału Montessoriańskiego jakim są cylindry do osadzania. Oczywiście znalazłam. Cena jednak była nie do pokonania 🙂 Kosztowały ponad 1000zł. Wtedy to mąż zadeklarował się, że zrobi je dla Zuzi. Na początku nie wierzyłam… ale… zrobił! Chyba odkrył w sobie jakiś talent stolarski, który siedział, gdzieś tam zakorzeniony ;)! Nie było łatwo, ale dał radę! Wtedy też pochwaliłam się wykonaniem męża na jednej z grup facebookowych i posypała się lawina chętnych na wykonanie przez nas takiej pomocy.
Sklepik jest odpowiedzią na Wasze prośby, e-maile i wiadomości, tak aby i Wasze dzieci mogły skorzystać. Cieszymy się ogromnie, że tak bardzo podoba Wam się materiał. Zdecydowaliśmy się na krok do przodu i powstał sklep. Z góry przepraszam za małe zaniedbania blogowe, ale całość sklepu organizowałam sama, zarówno od strony technicznej, merytorycznej i zdjęciowej – na przemian z gotowaniem, sprzątaniem, opieką nad córeczką ;-). Kosztowało mnie to dużo wysiłku i pracy. Mam nadzieję, że efekt jest zadawalający, bo ja jestem z siebie dumna. Proszę o wyrozumiałość i wiadomość, gdyby coś nie działało tak jak powinno, to mój debiut :). Śmieję się, że jeszcze nigdy nie dowiedziałam się tyle na temat komputera co przez ostatni rok. Dumna jestem też z męża, który nieprzerwanie działa i „bawi się” drewnem :-).
Dodam, że ilość materiałów będzie ograniczona i co jakiś czas uzupełniana. Jeżeli komuś nie uda się kupić tym razem, zapraszam do zapisów na newsletter, który umożliwia bycie na bieżąco i osobistą informację e-mailową na temat „uzupełnienia magazynu”, a także podsumowania wspisów blogowych, co jakiś czas. Zastrzegamy sobie prawo do wysyłki w okresie od 4 do 6 tygodni od złożenia zamówienia, ponieważ musimy mieć czas na wykonanie zamówień 🙂

Słynne cylindry do osadzania:

cylindry do osadzania

Niespodzianka 🙂

Wielu z Was pytało „co jeszcze możecie zrobić?”, „co jeszcze możecie zaoferować?”.  Początkowo dla córeczki, teraz również i dla Was, dostępne są:

Brązowe schody (bukowe):

brązowe schody

Czerwone belki (bukowe):

brązowe schody

Różowa wieża (bukowa):

brązowe schody
Wszystkie produkty to podstawowy materiał sensoryczny w pedagogice Montessori. Pomoce wykonane są z drewna bukowego. Użyte farby oraz olej mają certyfikat i pozwolenie na malowanie produktów dla dzieci.

Gdzie znajdziecie sklep?

Możecie odwiedzić nasz sklep klikając również w poniższy baner. Jeszcze raz zachęcam do zapisów na newsletter, póki co dostępny jeszcze tutaj , już za chwilę znajdziecie go  w menu bocznym, tam gdzie znajduje się między innymi facebookowy panel.

 

Go to Top