Cześć, z tej strony Ania!

Założyłam bloga w 2016 roku, aby szerzyć wiedzę, którą zdobyłam podczas studiów, kursów, nauki własnej, pracy i doświadczenia. UCZYMYiBAWIMY powstało oczywiście z myślą o dzieciach 🙂 Jest bazą inspiracji związanych z zabawą, nauką i dziecięcym światem.

Kim jestem?

Mamą 6-letniej Zuzi i 2-letniej Ali. Nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz nauczycielem Montessorii. Ukończyłam sporo różnych kursów, w tym również terapię ręki :).

To nie koniec…

Gdy urodziła się moja pierwsza córeczka, zainteresowałam się pedagogiką Montessori. Mało wiedziałam, dużo czytałam książek, a informacji on-line było w tamtym czasie strasznie mało. Książki i teoria mi nie wystarczały. Ukończyłam kurs na nauczyciela Montessori w PSM :-). To była najpiękniejsza inwestycja w wiedzę i praktykę.

22 czerwca 2017 roku, ogłosiłam oficjalne otwarcie sklepu z pomocami Montessori wykonanymi przez nas. Wcześniej mąż wykonał kilka pomocy wpisujących się w pedagogikę Montessori i… przepadliśmy :-). Sklepik jest odpowiedzią na Wasze prośby, e-maile i wiadomości, tak aby i Wasze dzieci mogły skorzystać z pomocy. Cieszymy się ogromnie, że tak bardzo podoba Wam się materiał.

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o otwarciu to zajrzyjcie do wpisu: otwarcie sklepu uczymyibawimy.

O naszych produktach

Wszystkie produkty to podstawowy materiał sensoryczny w pedagogice Montessori. Pomoce wykonane są z drewna bukowego. Użyte farby oraz olej mają certyfikat i pozwolenie na malowanie produktów dla dzieci.

Jaka cena i gdzie kupić?

Ceny pomocy Montessoriańskich zbijają z nóg. Dlatego podjęliśmy z mężem inicjatywę i sprzedajemy od jakiegoś czasu produkty wykonane przez nas, w cenie zdecydowanie niższej niż cena rynkowa polskich lub też innych firmowych produktów. Chcieliśmy, aby cena ta była możliwie jak najniższa, aby umożliwić szerzenie się montessoriańskiej idei, tak aby finanse nie były przeszkodą, a pomoc była w pełni wartościowa.
www.sklep.uczymyibawimy.pl

Masz pytania?

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie, porady lub po prostu chcesz się podzielić jakąś myślą, zapraszam do kontaktu.

Znajdziesz nas również na Facebooku oraz Instagramie