Aktywności i zabawki dla dziecka od 1 do 3 lat

Wszystko to co musisz wiedzieć o rozwoju i możliwościach dziecka w wieku od 1 do 3 lat, aby móc zapewnić mu wewnętrzny rozwój oraz dać szansę na lepszą edukację w kolejnych latach.

Kup ze zniżką 50 zł

Start kursu 5 lipca 2021

Po kursie w Twoim domu będą tylko potrzebne zabawki, mniejszy bałagan, a Twoje dziecko będzie miało szansę na rozwój zgodny z jego wiekiem i możliwościami.

W tym kursie, pokażę Ci krok po kroku jak i jakie pomoce, aktywności wprowadzać dziecku.

  • Wybierzesz zabawki adekwatne do wieku i potrzeb Twojego dziecka.

  • Zadbasz o jego sprawność motoryczną całego ciała jak i rąk, co w przyszłości ułatwi edukację.

  • Ułatwisz mu start w edukację językową i matematyczną.

  • Zorganizujesz przyjazny dom dla wszystkich członków rodziny.

  • Umożliwisz swojemu dziecku stawianie się samodzielnym i niezależnym.

Co znajdziesz wewnątrz kursu

Aktywności i zabawki dla dziecka od 1 do 3 lat

Moduł 1: Wprowadzenie do tematyki kursu

Chłonność umysłu i fazy wrażliwe. Dowiesz się czym się różni ciekawość od zainteresowań oraz o czym jeszcze warto pamiętać w kontekście zabawy z dzieckiem. W tym module wspominam również o związku przyczynowo-skutkowym.

Moduł 2: Życie praktyczne

Jak przygotować charakterystyczne miejsca w domu? Dowiesz się jakie materiały są potrzebne, aby wesprzeć dziecko w drodze do samodzielności.

Moduł 3: Koordynacja oko-ręka

Przedstawię Ci krok po kroku proces wkładania, układania, nawlekania, otwierania i zamykania. Dowiesz się co to są rytmy i jaki mają związek z matematyką na tak wczesnym etapie rozwoju.

Moduł 4: Język

Poznasz proces rozwoju języka od nazywania obiektów, czytania książek, lekcji trójstopniowej, po pierwsze gry dźwiękowe – to moduł o przygotowaniu do nauki pisania i czytania.

Moduł 5: Sztuka, prace ręczne

W tym module dowiesz się o rysowaniu, cięciu nożyczkami, klejeniu – jakie materiały się przydadzą i kiedy warto zacząć.

Moduł 6: Muzyka i ruch

Poznasz pojęcie maksymalnego wysiłku oraz dowiesz się jakie umiejętności ruchowe istotne są dla danego wieku. Pokażę Ci jakie instrumenty mogą zainteresować Twoje dziecko.

Moduł 7: Zabawki

Opowiem o zabawkach tradycyjnych jak klocki, lalki i samochody. Potrzebne są czy nie?

Bonus

Spotkanie na żywo (webinar) w trakcie trwania kursu.

Co otrzymasz?

7 modułów – czyli 7 nagrań video.

Profesjonalna i wygodna platforma kursowa.

Roczny dostęp do kursu i aktualizacji jeżeli takie się pojawią.

Kurs jest on-line. Nie musisz wychodzić z domu. Idealny dla rodziców.

Plik PDF z materiałami do druku – będziesz mieć możliwość przygotować części materiałów samodzielnie.

Jedno spotkanie na żywo w trakcie trwania kursu.

To inwestycja w Twoje dziecko

Aktywności i zabawki dla dziecka od 1 do 3 lat

To kurs który zawiera w sobie wiedzę z studiów, kursów, książek i własnych doświadczeń, wartych kilka tysięcy złotych.

To wszystko czego potrzebujesz, aby móc dobierać aktywności i zabawki z morza otaczających nas inspiracji.

Koszt kursu: 249 zł

Kup ze zniżką 50 zł

Opinie o poprzedniej edycji szkolenia

Aktywności i zabawki dla dziecka od 1 do 3 lat.

Aniu, chciałam Ci bardzo pogratulować kursu dla rodziców dzieci od 1-3 r.ż.! Jest przygotowany tak, że rodzic, chcący świadomie wspierać rozwój dziecka jest prowadzony przez Ciebie dosłownie za rękę. I to w tych wszystkich najistotniejszych sferach życia! Widzę jak wiele etapów przeskoczyłam przy Anastazji 🙂 Oczywiście, wiele z nich mogę teraz „nadrobić”, bo Ty przygotowałaś tak naprawdę gotowy „przepis” na to, jak dziecko może nabrać określone umiejętności. Robiąc to bez frustracji, zgodnie z odpowiednim etapem rozwoju. Dzięki Twojemu kursowi wiem teraz też jak poprowadzić synka i wszystko układa mi się w spójną całość. Kurs to nie tylko merytoryka, ale przede wszystkim, co wydaje mi się dla wielu rodziców może być najistotniejszym – praktyka. Pokazujesz ogrom inspiracji i wiele pomysłów na aktywności. Dziękuję!

Magda B.

Kurs „Aktywności i zabawki dla dziecka od 1 do 3 lat” to wspaniale uporządkowana wiedza na temat rozwoju dziecka i tego jak ten rozwój możemy po kolei wspomagać. Dał mi bardzo dużo inspiracji do różnych aktywności z dzieckiem. A moduł o życiu praktycznym to już w ogóle skarbnica wiedzy i pomysłów jak w prosty sposób uczyć dziecko samodzielności i dostosować w miarę możliwości dom do potrzeb małego człowieka ❤️ To najlepiej wydane przeze mnie pieniądze w ostatnim czasie 😊

Agnieszka G.

Opinie o wcześniejszym szkoleniu

Rozwój dziecka od urodzenia do 1 roku życia. Pomoce i aktywności.

Dzięki szkoleniu mogę obserwować i świadomie wspierać rozwój mojego dziecka, a także w odpowiednim czasie wprowadzać nowe zabawki i aktywności tak aby nie nudzić synka ani nie wymagać od niego za szybko zbyt wiele. Dziękuję i polecam.

Anna K.

Szkolenie przeprowadzone w bardzo przyjemnej i miłej atmosferze. Widać duże przygotowanie i zaangażowanie prowadzącej 🙂 Wszystkie informacje poukładane są tak, że bardzo łatwo się w nich odnaleźć. A do tego przekazywane w przystępny sposób. Bardzo podobało mi się omawianie po kolei każdej grupy wiekowej, co pozwala na późniejsze, proste odnalezienie interesującego zagadnienia.

Kamila N.

Gdybym trafiła na podobne szkolenie sześć lat temu, zapewne uniknęłabym wielu błędów popełnionych z chęci przyspieszenia rozwoju własnego dziecka. Od momentu przyjścia mojej starszej córki na świat, wysłuchałam wielu podcastów oraz przeczytałam mnóstwo książek dotyczących rozwoju dziecka. Wiedziałam, że kiedy mój syn pojawi się w naszej rodzinie będę odpowiednio przygotowana żeby wspierać go na jego drodze ku samodzielności. Wykupując dostęp do szkolenia nie spodziewałam się, że jego autorka zaskoczy mnie czymś nowym. Tak się jednak stało.

Ania w swoim szkoleniu zebrała wszystkie najważniejsze informacje dotyczące rozwoju dziecka od jego urodzenia  do ukończenia pierwszego roku życia. Przekazała swoją wiedzę w sposób konkretny, wspierając się przykładami z jej własnego domu. Bardzo skrupulatnie opisała miesiąc po miesiącu rozwój dziecka, skupiając się na jego potrzebach oraz możliwości zaspokojenia tych potrzeb poprzez udostępnienie mu odpowiednich aktywności w odpowiednim czasie. Fantastycznie opisała i zobrazowała rozwój chwytu, który w tak przystępnej i prostej formie zobaczyłam dopiero na tym szkoleniu.  

Bardzo polecam ten kurs wszystkich osobom , które chcą świadomie podążać za swoimi dziećmi i wspierać je w ich rozwoju. Dostęp do kursu zaoszczędza rodzicom wielu godzin poszukiwania informacji w książkach i daje gotowe odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Zapewnia nam dużo konkretnych informacji, do których w razie potrzeby, możemy bardzo szybko wrócić.

Jako mamo 6-letniej dziewczynki i rocznego chłopca z niecierpliwością oczekuje na kolejne części kursu. 

Agata J.

Cześć, jestem Ania!

Jestem nauczycielką przedszkolną, wczesnoszkolną i pedagożką Montessori.

Od kilku lat prowadzę bloga i media społecznościowe, w których pokazuję fragmenty naszego życia. Inspiruję rodziców i specjalistów do innego spojrzenia na dziecko. Wspieram w e-mailach i wiadomościach prywatnych. Odpowiadam na wiele pytań. Robię to z przyjemnością, bo wiem, że pomagam nie tylko rodzicom, ale również dzieciom – być szczęśliwym i spełnionym.

Sama kilka lat temu byłam w podobnym miejscu. Upartość i chęć zdobywania wiedzy spowodowały, że wiele od tego czasu się zmieniło. Minęło kilka lat, a ja jestem bogatsza o wiedzę i doświadczenie. Żałuję, że nikt nie podsunął mi gotowych rozwiązań.

Kup ze zniżką 50 zł

Cena promocyjna

50 zł taniej niż regularnie

249 zł

199 zł

Start kursu 5 lipca 2021