Kup szkolenie!

Zasada stopniowania trudności to podstawa w dopasowaniu pomocy i aktywności w każdym wieku.

Na tym szkoleniu zapoznam Cię z etapami rozwoju, przez które przechodzi dziecko. Z różnych dziedzin specjalistycznych wyłuskałam to co potrzebne jest aby dobrać pomoce i zabawki do Twojego Maluszka – nie dziecka koleżanki. Tylko w ten sposób dziecko ma szansę zainteresować się i skoncentrować na tyle ile jest to możliwe w Jego wieku. Zasada stopniowania trudności, która jest jedną z podstawowych w pedagogice Montessori jest ważna od początku. Zabawy, które są zbyt łatwe będą nużące, za trudne spowodują szybką rezygnację z zadania.

Kup szkolenie o tym jak dobierać pomoce i zabawy!

Choć internet kipi od inspiracji to ciężko się odnaleźć w morzu inspiracji i wyłuskać to co potrzebne jest na TERAZ.

Nie wystarczy przeglądać forów, Instagramu czy blogów.

Wspaniałe pomoce, które można kupić oraz wiele zabawek DIY. Co wybrać? Dlaczego akurat to?

Tutaj potrzebna jest wiedza o tym jak rozwija się dziecko, abyś mogła (mógł) skorzystać z proponowanych zabawek i aktywności.

Doskonale rozumiem zabiegane mamy, które w ferworze dnia codziennego chciałyby jeszcze zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.

Pomagam w wiadomościach prywatnych i e-mailach. Niestety mój czas jest ograniczony.

Dlatego stworzyłam to szkolenie, abyś i Ty mogła skorzystać 🙂

Ile to kosztuje?

79zł

Kup teraz!

Co otrzymujesz?

Dostęp on-line – szkolenie będzie dla Ciebie dostępne przez rok na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło.

Plik PDF – Zadanie dla Ciebie – w celu usystematyzowania zdobytej wiedzy 🙂

Plik PDF – z różnymi inspiracjami.

Nazywam się Ania Adamczyk. Jestem nauczycielką przedszkolną i wczesnoszkolną. Skończyłam kurs pedagoga Montessori (wiek przedszkolny i szkolny), terapię ręki oraz wiele innych szkoleń, kursów stacjonarnie oraz on-line.

Prywatnie jestem mamą 2-letniej Ali i 6-letniej Zuzi oraz żoną Michała.

Od kilku lat prowadzę bloga i media społecznościowe, w których pokazuję fragmenty naszego życia. Inspiruję rodziców i specjalistów do innego spojrzenia na dziecko. Wspieram w e-mailach i wiadomościach prywatnych. Odpowiadam na wiele pytań. Robię to z przyjemnością, bo wiem, że pomagam nie tylko rodzicom, ale również dzieciom – być szczęśliwym i spełnionym.

To niezwykłe widzieć na dziecięcej buzi skupienie i ulgę. Uwielbiam ten widok!

Gdy moja starsza córka była niemowlęciem wiele razy zastanawiałam się na co jest teraz gotowa i co mogę Jej zaproponować. To było dla mnie trudne. Upartość i chęć zdobywania wiedzy spowodowały, że wiele od tego czasu się zmieniło. Minęło kilka lat, a ja jestem bogatsza o wiedzę i doświadczenie. Żałuję, że nikt nie podsunął mi gotowych rozwiązań. Zwłaszcza, że bycie mamą niemowlęcia nie zawsze daje czas i możliwości na samodzielne zgłębianie wiedzy.